DVPP | Webináre

Ponúkame vzdelávanie formou online seminárov na vybrané pedagogické, špeciálne-pedagogické, psychologické, právne a ďalšie témy prednášané skúsenými odborníkmi z praxe z pohodlia Vášho domova.

Po náročnom pracovnom dni ponúkame online prednášky, stačí sa len prihlásiť na vybraný seminár a získať cenné informácie na preberanú tému. Behom semináru je priestor na Vaše otázky, semináre sú recenzované ďalším odborníkom z praxe, prístup k materiálom a opätovné prehranie záznamu.

Po absolvovaní seminára získa každý účastník osvedčenie o absolvovaní vzdelávacej akcie, online podporu na 3 mesiace, materiály k preberanej téme.

vlavici.cz DVPP a webináře

Najnovšie webináre

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR