Lektor

Mgr. Slavomír Gál

Prekladateľ,učiteľ angličtiny, konzultant, poradca a coach. Vyštudoval prekladateľstvo a tlmočníctvo v odbore: anglický a ukrajinský jazyk. Má dlhoročné skúsenosti s formálnym vzdelávaním v oblasti cudzích jazykov na rôznych úrovniach, od základnej až po vysokú školu. Dlhodobo pracuje v oblasti neformálneho vzdelávania, a to hlavne akolektor v rámci rôznych vzdelávacích projektov. Od roku 2013 pôsobí ako školiteľ národných projektov pre IUVENTU- Slovenský inštitút mládeže. V roku 2014 spoluzakladal občianske združenie VIVA SK, ktoré sa venuje tvorbe a realizácii vzdelávacích aktivít a ochrane a tvorbe životného prostredia.

Profesne sa zaoberá vzdelávaním v oblasti environmentálnej výchovy. Momentálne pôsobí ako lektor anglického jazyka a analytik zákazníckých potrieb.

Vo voľnom čase sa venuje prekladu poézie, hudbe, športu a svojim deťom.

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme plátci DPH.

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR