Webinár > Pedagogická diagnostika v MŠ

Pedagogické diagnostikovanie patrí ku každodennej praxi učiteľov materských aj základných škôl. Diagnostika je základ úspešného výchovno-vzdelávacieho procesu ale i zvýšenie jeho účinnosti. Slúži nám na lepšie porozumenie dieťaťu a jeho prežívaniu. Je nástrojom pre rozvoj jednotlivých oblastí pre správne fungovanie dieťaťa v MŠ. Webinár bude mať dve časti. Prvá časť bude teoreticko – informačná, ktorá zoznámi účastníkov s procesom pedagogickej diagnostiky. Definujeme si rozdiely v základných pojmoch a ukážeme si využívanie diagnostických metód a obsah pedagogickej diagnostiky v materskej škole. Druhá časť bude zameraná na konkrétnu analýzu produktov detskej činnosti, on-line diagnostiku a od pozorovania si prejdeme až k rozhovoru. Práca s dotazníkom a záznamovým hárkom bude súčasťou odborného webinára, ktorý uzatvoríme metódami, zásadami a faktormi pedagogického diagnostikovania s možnosťou on-line chatu s lektorkou a vedúcou pracovníčkou z praxe, pričom ponúkne aj priame odporúčania do pedagogickej praxe.

Lektor:

Mgr. Stanislava Slováková

Dátum:

27. 3. 2023
18:00 - 19:10

Cena záznamu:

10 EUR

Pre registráciu na tento webinár musíte byť prihlásení!
PRIHLÁSIŤ SA

Viac informácií

Vzdelávací webinár pre každého záujemcu pre rozšírenie svojej pedagogickej kvalifikácia.

  • 70 minútová prednáška na vybranú tému
  • Erudovaný lektor 
  • Zdieľanie skúseností, online chat s lektorom kurzu 
  • Materiály z webinára – prezentácia, video k opakovanému prehrávaniu 
  • Osvedčenie o absolvovaní webinára, ktoré si môžete stiahnuť už na  druhý deň po absolvovaní webinára
  • Kvalitné vzdelávanie z pohodlia Vášho domova 

Online webinár môžete sledovať z pohodlia Vášho domova. Budete potrebovať  len pripojenie na internet.

Po objednaní a zaplatení webinára si môžete spustiť webinár v deň a čas konania vo svojom účte – môj účet/sledovať webinár.

Webinár je možné objednať na účastníka alebo na zamestnávateľa, v obidvoch prípadoch Vám vystavíme faktúru.

 V prípade otázok sa môžete obrátiť na e-mail: vlavici.slovensko@vlavici.cz

Všeobecné informácie:

·       Webináre sa vysielajú na našej vlastnej platforme, neje potreba inštalovať žiadny program, vysielanie online webinára môžete sledovať vo svojom účte.

·       K sledovaniu webinára nepotrebujete kameru ani mikrofón, dotazy uvádzate prostredníctvom online chatu s lektorom webinára.

·       V prípade neúhrady objednaného webinára budeme postupovať podľa zákonných noriem podľa obchodných a storno podmienok.

Informácie k platbe:

     Po objednaní webinára príde automatické potvrdenie na e-mail.  

Pokiaľ účastník objednáva webinár na zamestnávateľa /školu, škôlku či inú inštitúciu/, príde mu faktúra, ktorú musí predať inštitúcii na úhradu, faktúra má splatnosť 7 dní od vystavenia.

Pokiaľ účastník objedná webinár na seba, je nutné vykonať úhradu a odoslať potvrdenie na e-mail vlavici.slovensko@vlavici.cz