Webinář

Komunikácia u detí s autizmom

Hlavnou prekážku integrácie ľudí s autizmom do spoločnosti je ich neschopnosť komunikovať svoje myšlienky a potreby primeraným spôsobom, ako aj ich neschopnosť rozumieť a identifikovať potreby a požiadavky iných. Poruchy autistického spektra (PAS) sú primárne poruchami komunikácie. Počas nášho webinára sa stručne oboznámite s jednotlivými rečovými a jazykovými deficitmi podľa jazykových rovín, ako aj s deficitmi v sociálnom správaní. To, že ľudia s autizmom nerozprávajú, neznamená, že nám nemajú čo povedať, a že nemajú vlastné potreby či túžby. Preto si v závere webinára povieme aj o náhradných komunikačných systémoch. Počas webinára sa oboznámite aj s pomôckami a pracovnými listami, ktoré sa dajú využiť pri vzdelávaní autistov.

Informace o webinári

Lektor:

PhDr. Denisa Bödöková

Cena záznamu: 6 EUR
Datum:
6. 5. 2021 19:00 - 20:10

Pro registraci na tento webinář musíte být přihlášeni!
PRIHLÁSIŤ SA

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme plátci DPH.

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR