Webinář

Laterálne myslenie

Laterálnym myslením je metóda riešenia problémov, ktorá využíva netradičné väzby medzi javmi, ktoré v zadaní vystupujú. V dnešnej dobe, ktorá vyžaduje inovácie a netradičný pohľad na svet okolo nás, predstavuje mimoriadne účinný nástroj, lebo ponúka iný, nekonformný pohľad na zadanie.

Laterálne myslenie sa nedá „vyučovať“ v tradičnom zmysle slova. Dá sa však rozvíjať riešením vhodných úloh. Vo webinári sa budeme takýmto úlohám venovať a vysvetlíme prínos ich rôznych typov. Je to potrebné aj preto, lebo – ako vidieť z vyššie povedaného – jednotný návod neexistuje. Webinár teda predstavuje iba úvod to tejto metódy s cieľom zaujať učiteľov, aby ním vo vhodných chvíľach obohatili vlastnú výučbu.

Informace o webinári

Lektor:

prof. RNDr. Jozef Hvorecký, PhD.

Cena záznamu: 6 EUR
Datum:
14. 4. 2021 19:00 - 20:10

Pro registraci na tento webinář musíte být přihlášeni!
PRIHLÁSIŤ SA

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme plátci DPH.

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR