Webinář

Testy školskej zrelosti

Medzi najvýznamnejšie vývinové obdobia pre dieťaťa je práve nástup do školy. Dieťa opúšťa svet hier a malo by sa prispôsobiť povinnostiam a novému životu v novom kolektíve. Škola predstavuje pre dieťa situáciu, v ktorej sa uplatňuje predovšetkým svojim výkonom a podľa neho sa mu dostáva ocenenia. Preto je dôležité, aby malo od začiatku všetky predpoklady k dobrému výkonu. Problémy, alebo zlyhanie hneď na začiatku školskej dochádzky dieťa demotivujú, môžu  narušiť jeho sebavedomie a poznačiť tak celú školskú dráhu a jeho osobnosť . Preto pred  nástupom do školy je potrebné zhodnotiť celkovú úroveň dieťaťa a následne zvážiť jeho vyspelosť vo všetkých oblastiam, ktorým sa budeme bližšie venovať vo webinári.

Webinár je zameraný aj prakticky. Účastník môže komunikovať s lektorkou prostredníctvom online chatu - kladenie otázok už počas priebehu webinára je vítané.

Informace o webinári

Lektor:

Mgr. Denisa Maslíková

Cena záznamu: 6 EUR
Datum:
25. 2. 2021 19:00 - 20:10

Pro registraci na tento webinář musíte být přihlášeni!
PRIHLÁSIŤ SA

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme plátci DPH.

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR