Lektor

Prof. Jozef Hvorecký

Vysokoškolský učiteľ, informatik, odborník na znalostný manažment a kritické myslenie, autor detských kníh

 

Dôchodca – večný optimista. Behom aktívnej kariéry pôsobil na 17 univerzitách v 12 štátoch sveta. Jeho posledným úväzkom bolo online vzdelávanie na University of Liverpool so študentmi sediacimi za počítačmi okolo celej zemegule. V súčasnosti na najviac venuje písaniu detských populárno-vedeckých kníh s nádychom humoru. Ich cieľom je ukázať súvislosti medzi (zdanlivo) vzdialenými predmetmi, napríklad matematika, fyzika a slovenský jazyk, ako aj riešiť netradičné úlohy vedúce ku kritickému a kreatívnemu mysleniu a k tímovej spolupráci. Píše blogy zamerané na zlepšenie kvality vysokého školstva (https://blog.etrend.sk/jozef-hvorecky.html

Zapojte sa do projektu

Vzdelávací portál V lavici, s.r.o. hľadá do svojho tímu pedagógov, odborníkov, lektorov a ďalších aktívnych účastníkov, ktorí by sa radi zapojili do nového projektu.

Ponúkame spoluprácu v oblasti vzdelávania, doučovanie žiakov, poradenstva, tvorby didaktických pomôcok i ďalšieho.

Dlhodobá spolupráca na zaujímavom projekte pre pedagógov, žiakov, školy, asistentov pedagóga i širokú verejnosť. Neváhajte nám ponúknuť svoje služby a pridať sa do projektu, ktorý nielen vzdeláva, ale aj pomáha každému, kto pomoc potrebuje.

KONTAKTUJTE NÁS

Sme plátci DPH.

V lavici s.r.o., Všetky práva vyhradené, Obchodné podmienky, GDPR